Seçimi rakibi Turgut Altınok’un önünde büyük bir farkla kazanan CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, tüm Başkentlileri zafer konuşması için ABB’nin binası önüne davet etti. Yavaş’ın çağrısı üzerine Ankaralılar belediye önünde toplanmaya başladı.
Related Posts
Küfür Etti Diye Komşusunu Öldürdü
Olay, Serik ilçesi Orta Mahalle 1158 Sokak’ta dün saat 18.30 sıralarında komşu iki aile arasında yaşandı. Aralarında çıkan tartışma şiddetlenerek kavgaya dönüştü. Kavgada Hasan Basri Yağız, yanındaki bıçakla Şehmus Löklök’e saldırıp, kalbinden …
Yoldan çıkan kamyon havada asılı kaldı
Olay, öğlen saatlerinde Mamak ilçesindeki bir inşaat alanında yaşandı. Geri manevra yapan bir hafriyat kamyonu, yoldan çıkarak yolun kenarında bulunan boşluğa düşüp askıda kaldı. Olayda yaralanan olmadı.
Kayseri Melikgazi’de gençler mutlu oluyor
Kayseri Melikgazi’de gençler için 15 adet akıl küpü kütüphanesi yapan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, sona yaklaşan Şirintepe Akıl Küpü Kütüphanesi’nde inceleme yaptı.